Tým WWING

Projekt WoodWorkingEngieneers vznikl za účelem sdružování lidí s chutí pracovat v oboru dřevěných konstrukcí. Hlavním úkolem virtuálního projektu www.wwing.cz je sdružovat mozky s výhledem udržitelnosti českého Know-How v tomto oboru, podpora komplexního řešení a získávání zakázek. Členství v tomto uskupení je dobrovolné a podléhá jen chuti spolupracovat.

Michal Šopík
Osobní portfolio: Amatérský horolezec, turista, biker, lyžař a absolvent všech aktivit se společným jmenovatel adrenalin.
Pracovní portfolio: Solutions Architekt, HIP (Hlavní inženýr projektů), podpora digitálních prototypů (DigiPro), robotika a automatizace.

Petr Raška
Osobní portfolio: Amatérský rocker, hokejista, dřevomodelář
Pracovní portfolio: Konstruktér, vedoucí týmu konstruktérů ve firmách www.tesar4u.cz a www.vesperframes.cz, analytik digitálních prototypů (DigiPro).

Tomáš Holenda
Osobní portfolio: Kajakář, horolezec, lyžař a jachtař.
Pracovní portfolio: Vedoucí týmu, odborník na stavební fyziku a požární odolnost konstrukcí, praktik s dlouholetou zkušeností v oboru.

Antonín Kašpar
Osobní portfolio: Balonář, lyžař, biker a výborný táta.
Pracovní portfolio: Majitel firmy www.luftprojekt.cz, odborník na vzduchotechniku a TZB obecně.

Alena Röderová
Osobní portfolio: Turista, biker, lyžařka a pianistka.
Pracovní portfolio: Junior architekt, neoddělitelná součást kreativního týmu www.vesperhomes.cz .

Vladimír Krivulčik
Osobní portfolio: Horolezec, turista, biker, lyžař. Optimista a kliďas v každé situaci.
Pracovní portfolio: Projektant, konstruktér a především profesionál technické podpory 3D CAD/CAM cadwork – www.cadwork.cz . Kapacita a profesionál na problematiku srubových staveb.

Andělin Slavík
Osobní portfolio: Lyžař, biker a plavec.
Pracovní portfolio: Projektant, konstruktér a především profesionál technické podpory 3D CAD/CAM cadwork – www.cadwork.cz.

Jaroslav Benák
Osobní portfolio: Fotograf, biker, turista a rafťák.
Pracovní portfolio: Kapacita a specialista na problematiku v oboru dřevostaveb, modulové a suché výstavby, projekční a odborný konzultant Fermacell.